BECZKODANCE TO PRZEDE WSZYSTKIM ZABAWA, ALE REGULAMIN BIERZCIE SERIO :)


1. Na wszystkich salach obowiązuje obuwie zamienne. Oczywiście jeśli zamienicie buty z brudną podeszwą na inne buty z brudną podeszwą, to się nie liczy :)  Na sali Skalski Dance School przy ul. Tatarskiej obowiązuje również zabezpieczenie damskich obcasów nakładką plastikową lub plastrem, żeby parkiet jak najdłużej nam służył :) Jeśli nie wiesz jak zabezpieczyć obcas, zgłoś się do prowadzącego zajęcia, lub na recepcję.

2. Do uczestniczenia w zajęciach uprawnione są wyłącznie osoby, które uiściły opłatę jednorazową w wysokości 15 zł/zajęcia lub posiadają karnet. Cena karnetu wynosi 55 lub 90zł i jest on przeznaczony odpowiednio na 5 lub 10 zajęć z rzędu. W przypadku rezygnacji z kursu, nie ma możliwości zwrotu opłaty za niewykorzystane wejścia.

3. Opłatę za karnet pobieramy na początku "okresu rozliczeniowego" :) Jeśli nie możecie być na jakichś zajęciach, to zapraszamy na jakąkolwiek inną grupę, aby tą nieobecność odrobić. Nieobecność można odrabiać na swoim, lub niższym poziomie zaawansowania. Opłata za niewykorzystane zajęcia nie będzie zwracana. 

4. Przebierać się należy w przeznaczonych do tego szatniach, czyli NIE na korytarzu szkolnym i NIE na klatce schodowej przy ul. Tatarskiej. Może ten punkt wydaje się Wam zaskakujący, ale różne rzeczy już widzieliśmy :) Dosłownie :)

5. Na wszystkich grupach obowiązują zmiany w parach. Służy to nie tylko lepszej integracji, ale również szybszemu opanowaniu kroków tanecznych oraz umiejętności prowadzenia i podążania za prowadzeniem. Zasady zmiany w parach przestrzegamy bardzo bardzo bardzo :)

6. Na kursie panuje absolutny zakaz przejmowania się, że coś komuś nie wychodzi :) Jeśli nie wychodzi za pierwszym, piątym albo dziesiątym razem, to wyjdzie za jedenastym. To tylko kwestia czasu :)

7. Taniec to aktywność ruchowa. Podejmujesz się jej na własne ryzyko ;) Organizator kursu nie będzie ponosił odpowiedzialności za ewentualne uszczerbki na zdrowiu lub godności uczestników ;) Ale tak serio, to ani zdrowia ani godności tu nie stracicie. Możecie stracić jedynie na wadze ;)

8. W tym roku nowość, do której zmusił nas duży odsetek osób zapisujących się na kurs i nigdy nie pojawiających się na zajęciach - PRZEDPŁATA, która będzie gwarancją miejsca, a równocześnie pozwoli na zniżkę za pierwszy karnet 
Przedpłaty można dokonywać po otrzymaniu maila potwierdzającego przyjęcie do grupy. Jeśli nie otrzymamy przedpłaty, to może się zdarzyć (choć nie musi), że przyjmiemy na to miejsce inną osobę, która będzie chętna do zagwarantowania swojej obecności wpłatą. Przedpłata obowiązuje wyłącznie na pierwszy karnet, potem wszystko wraca do normy, czyli płatność następuje na pierwszych zajęciach nowego okresu rozliczeniowego.

9. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany regulaminu.

10. Zapisanie się na kurs jest równoznaczne z akceptacją regulamimnu.