BECZKODANCE TO PRZEDE WSZYSTKIM ZABAWA, ALE REGULAMIN BIERZCIE SERIO :)


1. Na wszystkich salach obowiązuje obuwie zamienne. Oczywiście jeśli zamienicie buty z brudną podeszwą na inne buty z brudną podeszwą, to się nie liczy :)  Na sali Skalski Dance School przy ul. Tatarskiej obowiązuje również zabezpieczenie damskich obcasów nakładką plastikową lub plastrem, żeby parkiet jak najdłużej nam służył :) Jeśli nie wiesz jak zabezpieczyć obcas, zgłoś się do prowadzącego zajęcia, lub na recepcję.

2. Do uczestniczenia w zajęciach uprawnione są wyłącznie osoby, które uiściły opłatę jednorazową w wysokości 13 zł/zajęcia lub posiadają karnet. Cena karnetu wynosi 50 lub 80zł i jest on przeznaczony odpowiednio na 5 lub 10 zajęć z rzędu.

3. Opłatę za karnet pobieramy na początku "okresu rozliczeniowego" :) Jeśli nie możecie być na jakichś zajęciach, to zapraszamy na jakąkolwiek inną grupę, aby tą nieobecność odrobić. Nieobecność można odrabiać na swoim, lub niższym poziomie zaawansowania. Opłata za niewykorzystane zajęcia nie będzie zwracana. 

4. Przebierać się należy w przeznaczonych do tego szatniach, czyli NIE na korytarzu szkolnym i NIE na klatce schodowej przy ul. Tatarskiej. Może ten punkt wydaje się Wam zaskakujący, ale różne rzeczy już widzieliśmy :) Dosłownie :)

5. Na wszystkich grupach obowiązują zmiany w parach.

6. Na kursie panuje absolutny zakaz przejmowania się, że coś komuś nie wychodzi :) Jeśli nie wychodzi za pierwszym, piątym albo dziesiątym razem, to wyjdzie za jedenastym. To tylko kwestia czasu :)

7. Taniec to aktywność ruchowa. Podejmujesz się jej na własne ryzyko ;) Organizator kursu nie będzie ponosił odpowiedzialności za ewentualne uszczerbki na zdrowiu lub godności uczestników ;) Ale tak serio, to ani zdrowia ani godności tu nie stracicie. Możecie stracić jedynie na wadze ;)

8. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany regulaminu.

9. Zapisanie się na kurs jest równoznaczne z akceptacją regulamimnu i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu organizacji grup kursowych.