Zapraszamy wszystkich na nową grupę "od zera"!

Jeśli nie udało Wam się przyjść na kurs w październiku, lub chcecie zrobić sobie generalną powtórkę, to ta grupa jest właśnie dla Was! :) Powita Was pełna energii i uśmiechu instruktorka Monika oraz setki aktualnych i byłych już kursantów Beczkodance, którzy na kursie poznali swoją pasję i przyjaciół.

 

Zapisy są już otwarte, zapraszamy do zakładki DOŁĄCZ :)

Witajcie po wakacjach! Już niedługo rozpoczniemy nowy sezon taneczny i nie wiem jak Wy, ale beczkodensowi instruktorzy już nie mogą się doczekać! :)

ZAPISY NA NASZE KURSY RUSZĄ DOKŁADNIE 1 PAŹDZIERNIKA. Tradycja beczkodensowa nakazuje uruchomić zapisy wtedy gdy jedna doba się kończy, a druga zaczyna, czyli dokładnie o północy. Wiemy, że nie dla wszystkich jest to najlepsza pora, ale tradycja to tradycja :) Poza tym jest to noc z soboty na niedzielę, więc tym razem i tak jest trochę łatwiej :) Bądźcie czujni i szybcy, bo na naszym kursie miejsca szybko się kończą, a nowe grupy uruchamiamy zazwyczaj tylko raz w roku. 

Zasady zapisów będą jak zwykle bardzo proste:

  1. Kto pierwszy - ten tańczy, kto się spóźnił - zapisuje się na listę rezerwową, a my próbujemy uruchomić jakąś dodatkową grupę.
  2. Osoby, które zapisały się na kurs, ale jednak nie dadzą rady chodzić na zajęcia, prosimy o przysłanie nam wiadomości, aby można było zwolnić miejsce na grupie.
  3. Przy zapisie prosimy o zaznaczenie WSZYSTKICH możliwych dla Was terminów zajęć, bo czasem musimy kogoś przenieść z jednej grupy na drugą, żeby zadbać o bilans partnerów i partnerek, więc informacja o tym kiedy możecie chodzić na zajęcia jest dla nas ogromnie ważna.
  4. Zapisując się na Beczkodance wyrażasz zgodę na to, że ten kurs odmieni Twoje życie i już nie będziesz w stanie wytrzymać bez tańca i bez ludzi, których tu poznasz :)


W tym roku nastąpiła zmiana cennika:
- wejście pojedyncze: 13zł (absolutnie nie polecamy tego rozwiązania :))
- karnet na 5 spotkań: 50zł, czyli 10zł za zajęcia
- karnet na 10 spotkań: 80zł, czyli 8zł za zajęcia (niższej ceny w Krakowie nie znajdziecie, lepszej atmosfery na zajęciach też nie, więc taki karnet to bardzo dobre rozwiązanie:))

Sprawdźcie tegoroczny grafik, zobaczcie kto będzie Was w tym roku uczył, przeczytajcie regulamin i pamiętajcie żeby być przy komputerze w odpowiednim dniu, o odpowiedniej godzinie! :)

Dołączcie do naszej grupy na fejsbuku, gdzie pojawia się wiele ogłoszeń i najświeższych informacji.

ZAPRASZAMY!