KASIA SKALSKA


Na kurs tańca poszłam w zasadzie przez przypadek na pierwszym roku studiów, ale jak już poszłam, to na całość i zawsze powtarzam, że był to najszczęśliwszy przypadek w moim życiu:) Przez kilka lat pracowałam w różnych krakowskich szkołach tańca, również jako szkoleniowiec dla innych instruktorów, później rozpoczęłam własną działalność i działam do dziś :) Uczę osoby od lat 3 do... przez delikatność nie napiszę ;), mam również doświadczenie w uczeniu tańca osób niewidomych i niepełnosprawnych.

Zaczynałam od tańca towarzyskiego, później zajęłam się również tańcem użytkowym, a w 2014 roku rozpoczęłam przygodę z west coast swingiem. We wszystkich tych tańcach cały czas się rozwijam, żeby móc jak najlepiej przekazywać swoją wiedzę. Uwielbiam też pracę nad choreografiami do pierwszego tańca i mogę pochwalić się tym, że układałam już tańce dla par, które poznały się właśnie na Beczkodensie :D

Moją żelazną dewizą jest to, że KAŻDY (bez wyjątków) może być dobrym tancerzem. Jest to tylko kwestia czasu poświęconego na naukę (i znalezienia metod odpowiednich dla konkretnej osoby, ale to jest już zadanie instruktora :))

Mój pokaz walca angielskiego na turnieju Beczkodance w 2015r:
walc 2015

Pokaz west coast swing na turnieju Beczkodance 2017:
west 2017

Pokaz west coast swing na turnieju Beczkodance 2014 wraz z ochotnikami z grup kursowych Skalski Dance School. Był to w zasadzie początek naszej przygody z westem więc jesteśmy dumni! :) A wśród tańczących jest kilka osób, które swoją przygodę z tańcem zaczynały właśnie na Beczkodensie :)
west 2014

MARCIN SKALSKI - info wkrótce

JUSTYNA FATYGA - info wkrótce

MONIKA GRUNWALD - info wkrótce

KONRAD KWIECIEŃ - info wkrótce