Skoro trafiliście na tę stronę, to możemy pogratulować słusznej decyzji zapisania się na kurs tańca :)

Formularz rejestracyjny: https://goo.gl/forms/zvoSd0158H109n7D3  Zostanie on aktywowany o 24:00 W NOCY Z 2 NA 3 PAŹDZIERNIKA.
Pamiętajcie, że ilość miejsc jest ograniczona, dlatego po dokonaniu zapisu spokojnie poczekajcie na maila potwierdzającego przyjęcie na kurs, którego otrzymacie w ciągu kilku dni od dokonania zapisu.

Zasady zapisów będą jak zwykle bardzo proste:

1. Kto pierwszy - ten tańczy, kto się spóźnił - jest wpisywany na listę rezerwową, a my próbujemy uruchomić jakąś dodatkową grupę :)

2. Osoby, które zapisały się na kurs, ale jednak nie dadzą rady chodzić na zajęcia, prosimy o przysłanie nam wiadomości, aby można było zwolnić miejsce na grupie.

3. Przy zapisie prosimy o zaznaczenie 3 możliwych dla Was terminów zajęć, bo czasem musimy kogoś przenieść z jednej grupy na drugą, żeby zadbać o bilans partnerów i partnerek, więc informacja o tym kiedy możecie chodzić na zajęcia jest dla nas ogromnie ważna. Jeżeli moższe chodzić na więcej grup, zaznacz 3 najbardziej dla Ciebie dogodne, a resztę podaj nam w komentarzu :)

4. Zapisując się na Beczkodance wyrażasz zgodę na to, że ten kurs odmieni Twoje życie i już nie będziesz w stanie wytrzymać bez tańca i bez ludzi, których tu poznasz :)

5. Jeśli zapisujesz się z kimś w parze, druga osoba też musi się zapisać aby Wasze zgłoszenie było ważne. Spróbujcie wpisać w ten sam sposób swoje dane, bo system nie rozróżni, że Tomek to Tomasz i może nie potraktować Was jako pary :)

6. W zeszłym roku ilość osób wchodzących na naszą stronę w momencie uruchomienia zapisów sprawiła, że strona na chwilę padła... Dlatego prosimy przygotować sobie otwarty formularz troszkę wcześniej, a my o północy po prostu otworzymy możliwość jego wypełnienia :)

7. W tym roku nowość, do której zmusił nas duży odsetek osób zapisujących się na kurs i nigdy nie pojawiających się na zajęciach - PRZEDPŁATA, która będzie gwarancją miejsca, a równocześnie pozwoli na zniżkę za pierwszy karnet 
Przedpłaty można dokonywać po otrzymaniu maila potwierdzającego przyjęcie do grupy. Jeśli nie otrzymamy przedpłaty, to może się zdarzyć (choć nie musi), że przyjmiemy na to miejsce inną osobę, która będzie chętna do zagwarantowania swojej obecności wpłatą.

 

FORMULARZ ZAPISU

 

GRUPY POCZĄTKUJĄCE:

Są to zajęcia "od zera", dla osób, które jeszcze nigdy nie tańczyły, albo tańczyły, ale potrzebują solidnej powtórki :)

1. CZWARTEK 17:00, ul. Miodowa 36, prowadzenie Kasia Skalska  

2. CZWARTEK 18:30, ul. Miodowa 36, prowadzenie Kasia Skalska    

3. WTOREK 17:00, ul. Miodowa 36, prowadzenie Monika Grunwald 

4. WTOREK 18:30, ul. Miodowa 36, prowadzenie Justyna Fatyga   

5. WTOREK 20:00, ul. Miodowa 36, prowadzenie Justyna Fatyga 

6. PIĄTEK 18:00, ul. Tatarska 5, prowadzenie Konrad Kwiecień   

GRUPY ZAAWANSOWANE
Są to grupy dla osób, które w zeszłym roku chodziły na zajęcia dla początkujących i dzielnie chcą kontynuować naukę :) Osoby, które chodziły do innych szkół zapraszamy na poziom zaawansowany jeśli uczyliście się minimum 1 raz w tygodniu przez  7 miesięcy lub dłużej.

1. PONIEDZIAŁEK 17:00, ul. Tatarska 5, prowadzenie Konrad Kwiecień  

2. CZWARTEK 20:00, ul. Miodowa 36, prowadzenie Kasia Skalska  

3. CZWARTEK 17:30 ul. Tatarska 5, prowadzenie: Michał Kruczała

GRUPA SUPERZAAWANSOWANA
Zajęcia dla najbardziej wytrwałych kursantów Beczkodance, którzy w zeszłym roku chodzili na grupy zaawansowane lub SUPERzaawansowaną. Osoby z innych szkół zapraszamy na tę grupę jeśli uczyliście się minimum 1 raz w tygodniu przez 18 miesięcy lub dłużej.

1. CZWARTEK 19:00, ul. Tatarska 5, prowadzenie Marcin Skalski 

 

ZAPRASZAMY!